سوالات متداول

 

سوال : این خبرنامه دقیقا به چه منظوری استفاده می شود؟؟

پاسخ : این خبرنامه به منظور اطلاع سریع دانشجویان از آخرین اخبار دانشگاه پیام نور می باشد.به محض اینکه در سایت پیام نورنا به صورت خبر در قسمت اخبار ویژه دانشگاه پیام نور قرار گیرد ، تیتر خبر برای اطلاع اعضای خبرنامه به صورت فوری و آنی ارسال خواهد شد تا در جریان مهمترین اخبار دانشگاه پیام نور قرار گیرند.

 

سوال : این که نوشتید 1 ماهه و یا 3 ماهه و … این دقیقا به چه صورت حساب می شود؟؟ از اول ماه شمسی هر پلن حساب می شود؟؟؟

پاسخ : خیر – اگر پلن مثلا 1 ماهه را خریداری کنید از همان لحظه ای که خرید رو انجام می دهید به مدت 30 روز خبرنامه شما فعال می باشد.

بر خلاف سایر سیستم ها که به صورت اول ما شمسی حساب می کند و خریدار بسیار ضرر میکند ، سیستم ما 1 ماه را به صورت کامل محاسبه می کند.

پلن ها به صورت زیر می باشد:

یک ماهه : 30 روز کامل

3 ماهه : 90 روز کامل

6 ماهه : 180 روز کامل

1 ساله : 360 روز کامل

 

سوال : از کجا متوجه بشیم که ثبت نام ما بدرستی انجام شده و خط ما دچار مشکل نیست؟؟

پاسخ : به محض اینکه ثبت نام با موفقیت انجام شود ، سیستم به صورت آنی و خودکار هم برای شما ایمیل و هم اس ام اس تایید عضویت در خبرنامه ارسال می شود. اگر به شما اس ام اس تایید عضویت ارسال نشد خط شما دچار مشکل هست و باید سیستم پیامک های تبلیغاتی خود را فعال کنید.

 

سوال : من شماره ام امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را ندارد! من نمی تونم ثبت نام کنم درسته؟ مگر شماره دیگری بدهم!

پاسخ : اگر بخواهید امکان عدم دریافت پیام تبلیغاتی را غیرفعال کنید برای رفع این مورد می توانید
از خط همراه اول عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نمایید
و برای خط ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال نمایید
و یا اینکه یک شماره دیگر از قسمت [نظرات و پیگیری مشکلات] ارسال کنید تا جایگزین شود. همچنین می توانید با ایمیل sms@pnuna.com ارتباط برقرار کنید.

 

سوال : با سلام و خسته نباشید – لطفا” شماره حساب برای واریز بزارید – متاسفانه cvv2 روی کارتم پاک شده – رمز دوم هم ندارم – بانک هم cvv2 نمیده – با تشکر.

پاسخ : باید تشریف ببرید عابر بانک مربوط به بانک خود، قسمت تغییر رمز/تغییر رمز دوم ( اینترنتی) و پس از تغییر رمز دوم یا ثبت همان رمز قبلی به عنوان رمز جدید؛ در تایید عملیات تغییر رمز، دستگاه فیش تایید تغییر رمز صادر میکند که در آن CVV2 نوشته شده.
و یا اگر مایل بودید می توانید شمار حساب و یا شماره کارت از قسمت [ثبت نام آفلاین] دریافت کنید و نیز وجه پلن انتخاب خود را واریز کنید و بعد نیز همان قسمت [ثبت نام آفلاین] اقدام به ثبت نام نمایید.

 

سوال : من دو بار در سایت شما ثبت نام کردم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ با یک شماره موبایل

پاسخ : خیر مشکلی ندارد. اگر مثلا پلن 1 ماهه رو دوبار ثبت نام کرده باشید ، برای شما به جای 30 روز ، 60 روز ثبت می شود.

 
سوال : من می خواهم برای ثبت نام اقدام کنم ولی با کارت عابر کدام بانک می توانم خرید کنم؟؟

پاسخ : دوست عزیز فرقی نمی کند کارت بانکی شما مربوط به کدام بانک است شما از طریق درگاه آنلاین بانکی ما می توانید خرید را انجام بدید.
کلیه دارندگان کارتهای بانکی عضو شبکه بانکی شتاب (شامل بانک صادرات ملی تجارت رفاه کشاورزی مسکن ملت پارسیان پاسارگارد و … ) که رمز عبور دوم (اینترنتی) خود را فعال کرده اند می توانند از طریق درگاه آنلاین ما نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند.

 

سوال : از چه طریق بفهمیم که چه مقدار از عضویت ما در خبرنامه باقیمانده و کی به به اتمام میرسد.

پاسخ : از قسمت [پیگیری وضعیت پرداخت و مانده اعتبار] و با وارد کردن کد پیگیری که در زمان ثبت نام موفق برای شما به صورت ایمیل و اس ام اس ارسال می شود ، می توانید مشاهده کنید که چه مقدار از اعتبار شما باقیمانده است و همچنین در زمان اتمام اعتبار شما نیز برای شما به صورت خودکار ایمیل و اس ام اس ارسال می شود.